Praktinis saviugdos kursas „Žadintuvas”

Saviugdos kursai yra tai ko reikia žmogui, norint susivokti savyje, savo jausmuose ir troškimuose. Augant žmonių sąmoningumui, auga poreikis gyventi lengviau. Emocine prasme auga suvokimas, kad žmogus gali naudotis koučingo žiniomis visose srityse: darbe būti efektyviu darbuotoju, supratingu kolega, šeimoje – būti savo rolėje ir elgtis kaip dera, padėti, nukreipti, o ne nurodinėti, drausti. Bendraujant su draugais, kai žinome koučingą, galime taip pat būti labai naudingi uždavę tikslingus klausimus, užuot dalinę savo patarimus.

Taip, gilinantis į sąmoningą gyvenimą, gimė autorinis kursas, dvylikos dienų online praktika “Žadintuvas”.

Šis kursas skirtas žmonėms, kurie nori gyventi lengviau, ir žino, kad tai įmanoma. Kiekvienam dalyviui padedu atrasti užslėptus resursus, kurie padeda keistis ir mėgautis savo buvimu. Išskirtinės naudos kurso dalyvis gauna atlikdamas pateiktas užduotis. Jų atlikimas tai savęs koučinimas, perėjimas į aukštesnį lygį, į kitas vibracijas. Užduotys labai lengvos, nereikalaujančios specialaus pasiruošimo.

Jeigu jums kyla tokie klausimai kaip      

 • Kodėl man?
 • Už ką tokie išbandymai?
 • O kas bus toliau?
 • Kada gi man pasiseks?
 • Ar dar ilgai teks laukti?
 • Iš kur gauti motyvacijos?
 • Kaip tai padaryti?

Nedvejodami pasirinkite dalyvavimą praktikoje. Ir tūkstančio mylių kelionė prasideda nuo pirmo žingsnio. Ar pasiruošę pradėti?

Saviugdos praktika yra efektyvus būdas išmokti pasirinkti

Gyvenime viskas vyksta pagal labai paprastą formulę: Rezultatas lygus Tavo įdėtų pastangų kiekiui padaugintam iš tikėjimo tuo ką darai.

R (rezultatas) = P (pastangos) x T (tikėjimas)

Visa kita tik detalės, kurios susideda iš aplinkybių ir situacijų. Savo ateitį kuriame patys iš žinojimo, kuris mums pavaldus. Yra patarlė – nežinojimas neatleidžia nuo atsakomybės. Kaip bebūtų gaila, tačiau dauguma žmonių net nesistengia žinoti ir juolab kažką keisti. Jiems gerai kaip yra. Tačiau tai niekur neveda, tiksliau žmogus gyvena kaip zombis, kuriuo kiti naudojasi savo tikslams pasiekti.

Šis saviugdos kursas suteikia žinių ir praktinių įgūdžių patiems kurti ateitį. Niekas kitas už mus geriau nežino kaip tai padaryti. Kiekvienas žmogus iš prigimties gauna viską, kad nugyventų gražų ir laimingą gyvenimą. Todėl ir padedu atrasti tuos resursus, kurie mąstymą perkelia į kitą lygmenį ir ketinimus paverčia rezultatu.

Esu sertifikuota tarptautinė ICC koučerė, Akasha dvasinių praktikų meistrė, turiu ilgametę vadovavimo ir lyderystės patirtį. Visos veiklos ir sutikti žmonės man padeda tobulinti savo meistriškumą, augti kaip asmenybei ir prisidėti prie draugiškos visų mūsų ateities kūrimo. Mano misija – padėti tiems, kam mano pagalbos reikia.

Saviugdos kursai. Kokia jų nauda.

Naudą gaus saviugda užsiimantis žmogus. Kasdien atlikdamas pateiktas užduotis jis gaus daug įžvalgų ir galimai atras reikiamus sprendimus. Taip pat žinios apie koučingą ir jo metodus pravers rimtesnėse situacijose, kai gali prireikti specialisto pagalbos.

Naudą gaus konkrečioje situacijoje užstrigęs žmogus. Praktikos metu paliečiamos įvairios temos. Iškilusių užduočių/problemų sprendimui naudojami plačiai taikomi ir išbandyti pratimai, kurių pagalba tikėtina rasite sprendimus.

Naudą gaus bet kurios grandies įmonės vadovas, nes vadovo santykis su darbuotojais tiesiogiai įtakoja visos įmonės rezultatus. Jei vadovas suvoks, kad investuoti į darbuotojų sąmoningumą verta, jis laimės kelis kartus – bus patenkinti ir ramūs darbuotojai, bus pasiekti rezultatai ir visa tai veiks ilgalaikėje perspektyvoje.

Kursas naudingas ir santykių peripetijose susipainiojusiems žmonėms. Supratus kaip veikia Visatos dėsniai, lengva bus gauti atsakymus į iškilusius klausimus, kurie ne iš šalies sufleruojami, o ateina iš paties žmogaus suvokimo.

Naudingas kursas yra koučeriui, naujokui ir ne tik. Kurse praktiškai išbandysite plačiai koučinge taikomas technikas ir metodus, kurių pagalba gausite atsakymus, kurie padės išspręsti užstrigusias užduotis.

 1. Padarysite tai, kas lig šiol atrodė neįmanoma;
 2. Įvaldysite mažų pasiekimų techniką;
 3. Meditacijos taps kasdiene saviugdos veikla;
 4. Suprasite kaip veikia priežasties ir pasekmės dėsniai;
 5. Sužinosite kaip nukreipti energiją tikslų realizavimui;
 6. Atpažinsite jus ribojančius įsitikinimus;
 7. Išmoksite atpažinti savo tikruosius jausmus ir juos paleisti;
 8. Gausite įrankius, kurių pagalba sustiprinsite pasitikėjimą savimi.

Dalyvaudami online praktikoje kiekvieną dieną gausite užduotis, kurios bus paprastos ir lengvai suderinamos su kasdiene veikla. Jums nereikės keisti dienotvarkės, nes įprasite padaryti daugiau turint tuos pačius laiko resursus.

5 saviugdos kursas “Žadintuvas” prasideda 2024 m. gegužės mėn. 08 dieną.

Ar pastebite visatos Jums siunčiamus ženklus?

Galbūt pastebite pasikartojančius skaičius, žodžius, vaizdus ar situacijas. Tokiu atveju, net skeptikai pradeda domėtis ką visata man nori pasakyti. Išmintinga yra nelaukti kol užgrius netikėtumai, o stebint save ir aplinką atpažinti mums siunčiamas žinutes ir tinkamai pasielgti.

Jei skaitote šią informaciją, turbūt ne be priežasties ji Jus pasiekė.

Suteikite sau galimybę pažinti tai, kas įtakoja jūsų sprendimus ir rezultatą. Dvylika praktikos dienų padės išmokti gyventi sąmoningai kuriant rytojų. Viena praktikos dalyvė išsakė mintį, kad dalyvavimas kurse “Energijos transformacija” jai padėjo pažinti savo demonus, kurie trukdė judėti pirmyn. Niekada nevėlu žengti pirmą žingsnį ir augti kartu su bendraminčiais.

Atsiliepimai

Šis kursas atvėrė akis ir širdį atvirai pažiūrėti į save, suvokti, suprasti kur save stabdau, kokios vidinės kliūtys kai nepavyksta įgyvendinti tikslų.

Praktikos visos labai gilios ir transformuojančios. Motyvacijos medis, sielos koliažas, tikslų žemėlapis man labai efektyvus. Taikysiu tai ir savo tolimesniems tikslams pasiekti.

Laura Barkauskaitė
Emocijų paleidimo trenerė

Gera klausytis rytinių patarimų. Tai kaip gaivus oro gurkšnis. Dėkui šiandienos svečiui, už lengvumą pateikiant paprastas gyvenimo tiesas. Du kartus perklausiau video. Apmąsčiau tam tikras iškilusias emocijas, padėkojau ir paleidau.

Darbas su savimi, tai palengvinimas savo ir kitų gyvenimų. Keitiesi pats, keičiasi aplinkiniai. Dėkoju už šį kursą. Man, manau kaip ir visoms dalyvėms, suteikė įrankius išlaisvėti, pamilti save. 

Ramunė Armanavičienė
UAB Armara

Dalyvavau jau antrame Jolantos vedamoje „Energijos transformacija” saviugdos praktikoje. Buvo labai efektyu ir naudinga. Šioje praktikoje buvo labai įdomu sužinoti apie gyvenimo balanso ratą ir motyvacijos medį.

Dar buvo vertinga pasidaryti sielos koliažą. Ačiū Jolantai už dalinimasi žiniomis ir naudingas patirtis.

Aušra Raimonda Stankevičiūtė
MLM verslo partneris