Kiekvienas gali rinktis eiti tiesiu keliu ar aplinkui. Tiesiai visada arčiau, tik ar įdomiau? Neretai renkamės visai naują, dar nepažintą kelią, kuriuo ėjimas užkuria vidinę ugnį, skatina ieškoti nestandartinio sprendimo, įjungti kūrybiškumą. Tai tarsi savęs atradimas iš naujo, pasitikrinimas savo galimybių.

Jei žinai kur eini, jei turi motyvacijos – tikslą visada pasieksi. Nesvarbu kokiomis priemonėmis ir kaip greitai. Kiekvienas turime pakankamai resursų, kad įgyvendinti savo svajones. Mus riboja tik mūsų pačių protas. Tai jis trukdo išgirsti vidinį balsą, pajausti kūnu ir nedvejoti savo pasirinkimu. Protą galima lavinti, prisijaukinti. Paprasti žmonės geba daryti nepaprastus dalykus.

Kai žmogus atsiveria ir patiria aukščiausių vibracijų emocijas: dėkingumą, džiaugsmą, įkvėpimą, gerumą ir empatiją, tai jo širdis plaka pačiu sveikiausiu ritmu ir ji pasirengusi biologiniame lygmenyje atlikti neįprastą darbą – transformuoti energijas teigiamiems pokyčiams gyvenime. Proto ir kūno arba minčių ir jausmų sąjunga turi labai svarbią reikšmę. Taip mes kuriame naują realybę.