Asmenybės testai yra įvairūs psichologiniai tyrimai, kurie skirti įvertinti asmenybės bruožus, savybes ir elgesio tendencijas. Savimotyvacija.lt komanda parengė tikslius, tačiau itin paprastus ir greitai atliekamus asmenybės testus, padėsiančius Jums nustatyti įvairiausias savo ir savo charakterio savybes. Būtent šie testai padės tinkamai įsivertinti motyvacijos lygį bei kitus, motyvuotam bei į tikslus orientuotam žmogui svarbius aspektus.

Kaip vaizdžiai pamatyti kur reikia įdėti pastangų

Balanso ratas – tai efektyvus savęs pažinimo įrankis, kurio pagalba galėsite vizualiai apžvelgti net 12 svarbiausių gyvenimo sričių. Virtualus įrankis leis įvardinti apžvelgiamas gyvenimo sritis bei joms priskirti, Jūsų nuomone, tiksliausią įvertinimą. Išsamiai apie gyvenimo balanso ratą skaitykite straipsnį  Gyvenimo balanso ratas, kas tai?

Kur dingsta motyvacija

Tikslo motyvacijos lygio testo pagalba efektyviai ir tiksliai įsivertinkite, kokia dabartinė situacija su Jūsų motyvacija pasiekti trokštamą tikslą.

Šiame teste esantys klausimai apima tokias temas, kaip: tikslo vertybės, naudingumas, išorės veiksniai ir t.t.

Testas padeda nustatyti pasirengimą saviugdai: pasirengimą keistis, siekti žinių. Šis testas turi įtakos asmeninių savybių ir visos asmenybės formavimuisi bei vystymuisi.

Elgesio tipas stresinėje situacijoje

Sužinokite koks jums būdingas elgesys stresinėje situacijoje.

Stresas yra psichikos (emocinių) ir elgesio sutrikimo būsena, susijusi su asmens negebėjimu veikti tikslingai ir pagrįstai esamoje situacijoje.

Daugiau asmenybės testų jau netrukus..