Regresinė hipnozė, kas tai

Regresinė hipnozė yra pasinėrimas į mūsų atmintį, pasąmonę, kur saugomas informacijos bankas, iš kurio gaunama medžiaga, kurią svarsto sąmoningas protas.

Žodis Regresija, iš lotynų kalbos, reiškia grįžimas atgal, prisiminimas kokio tai praeities įvykio. Kai pasakojate kažką iš praeities, atkreipkite dėmesį į emocijas. Kuo jos ryškesnės, tuo tas įvykis jums buvo svarbesnis. Kuo ramiau apie tai prisimenate, tuo mažiau reikšmės jis turi jūsų gyvenime.

Moksliniu požiūriu šis metodas yra pagrįstas Eriksono hipnoze, psichoanalize ir Jungo požiūriu ir priklauso transpersonalinės psichologijos krypčiai.

Regresine hipnoze

Regresinė hipnozė

HIPNOTINIS TRANSAS

Toliau suprasite, kas slypi už hipnotinio transo sampratos, kuri naudojama regresinės terapijos metodu. Yra keletas smegenų veiklos ritmų, kuriuos ištyrė mokslininkai, pažvelkime į keturis iš jų.

Beta ritmas (arba beta bangos) paprastai yra susijęs su aukštesniais pažinimo procesais ir dėmesio sutelkimu įprastoje budrumo būsenoje, kai stebime dabartinius įvykius atmerktomis akimis arba esame susikoncentravę į esamų problemų sprendimą.
Alfa ritmas (arba alfa bangos) yra susijęs su ramybės ir budrumo būsena. Alfa bangos atsiranda, kai užsimerkiame ir pradedame atsipalaiduoti.
Teta ritmas (arba teta bangos) atsiranda, kai ramus, atsipalaidavęs budrumas virsta mieguistumu. Dauguma žmonių užmiega, kai tik smegenyse atsiranda pastebimas kiekis teta bangų.
Delta ritmas yra susijęs su atsigavimo procesais ir gilia miego būsena.

Regresologo užduotis – padėti kliento sąmonei pasinerti į teta bangų būseną. Tam naudojami įvairūs metodai, kurie šiek tiek skiriasi nuo tradicinės hipnozės metodų. Jie yra visiškai saugūs ir pagrįsti žmogaus koncentracija į savo pojūčius.

Be to, regresinės terapijos seanso metu žmogui neteikiami jokie pasiūlymai. Žmogus seka paskui regresologo rekomendacijas, pasakoja kas vyksta. Vedlys užduoda klausimus, kurie padeda judėti pirmyn prisiminimų pasaulyje ir teikia paramą klientui. Regresinė hipnozė yra visiškai saugus metodas, jis praktikoje taikomas jau kelis dešimtmečius. Tik jo nereikia painioti su scenine hipnoze, tai skirtingi metodai, turintys visiškai nepanašius tikslus.

Regresinė hipnozė – tai kelionė į praeitį hipnozės būsenoje, padedanti plėsti sąmoningumą ir suvokimą, geriau suprasti save, atsikratyti įtampos ir baimės. Dažniausiai į hipnotizuojančios regresijos seansą žmonės ateina su konkrečiu prašymu.

Taip atrodo tradicinis regresijos terapijos seanso vykdymo procesas (atminkite, kad yra daug skirtingų metodų, kurių atlikimo technikos gali labai skirtis viena nuo kitos):

♦  Pagrindinis tikslas visada yra padėti klientui susidoroti su jo gyvenimo sunkumais, kai jis tam pasiruošęs.

♦  Toliau žmogus pasineria į transo būseną, patį terapinį procesą, problemos pagrindinės priežasties paieškas, susitikimą su ja, peržiūri ir suvokia priežastis, kurios paskatino tą ar kitą pasireiškimą.

♦. Tada, kai žmogus yra pasiruošęs, tampa įmanoma pakeisti pačią reakciją ir pakeisti „neigiamo“ modelio poveikį.

Paprastais žodžiais tariant, jūs grįžtate į praeitį. Grįžtate laiko juosta atgal į blankius prisiminimus, kuriuos kažkada nuslopino (pamiršo) jūsų atmintis. O specialistas, naudodamas hipnozę, ieško problemos ir kartu su jumis ją išsprendžia.

Tai gali būti ir traumuojantys įvykiai, ir resursų būsenos, kai žmogus atranda jėgų, kurių dėka jis sugeba daug efektyviau spręsti esamas problemas.

Regresologo užduotis yra ne nurodyti protui ką daryti, ne pasiūlyti geresnį sprendimą, o padėti suprasti pagrindines priežastis ir paties žmogaus pasirinkimus. Kai žmogus dar kartą patiria įvykius, kurie galimai turėjo ir turi įtakos jo dabartiniams sprendimams, gali naujai įvertinti situaciją ir pakeisti įsitikinimus. Regresijos  seanso metu sielos atmintis pateikia mums įvykius, kuriuos sukūrėme anksčiau, ir suteikia galimybę pažvelgti į viską naujai, kitu požiūriu ir padaryti naujas išvadas.

Regresinė terapija yra pats švelniausias ir aplinką tausojantis darbo su pasąmone metodas

Regresijos seansas

Regresijos seansas tai ekologiškiausias metodas spręsti užduotis.

Kokias užduotis galima išspręsti regresijos seanso metu

Išgydyti;

 • santykių traumas
 • primestus gyvenimo scenarijus (tiek iš tėvų, tiek iš praėjusių gyvenimų)
 • fizines ir emocines traumas
 • alergines ligas
 • įvairias priklausomybes

Pašalinti:

 • baimes, fobijas
 • blokus ir nuostatos
 • prisirišimą prie įvairių objektų

Suaktyvinti:

 •  sielos sukauptas žinias, įgūdžius, talentus ir išteklius
 • prieigą prie pinigų srauto energijos
 • gausos ir klestėjimo srauto

Gauti:

 • žinutes ir dovanas iš savo pasąmonės
 • prieigą prie mokytojų žinių
 • vidinių išteklių ir džiaugsmo šaltinio

Gražinti:

 • praeityje prarastą energiją
 • apasitikėjimą savimi, savo jėgomis
 • gyvenimo džiaugsmą.

Regresinė hipnozė, tai užduočių sprendimas ir pasitikėjimas savimi

Jūs suprantate tikrąjį iškilusių problemų pobūdį. Šio suvokimo dėka suaktyvinami paslėpti kūno ištekliai. Suvokus savo klaidas praeityje, tampa įmanoma pakeisti savo klaidingus veiksmus. Atsiranda pasitikėjimas savimi, randama jėgų ir motyvacijos tolimesniems veiksmams, savirealizacijai,  gyvenimo džiaugsmui.

Tai galingas įrankis, padedantis suvokti priežasties ir pasekmės ryšius. Metodas yra saugus ir etiškas, efektyvus, būdas rasti savo problemų priežastis ir jas pakeisti.

Kiekvienas žmogus turi resursų įgyvendinti savo planus 

Regresija būna efektyvi, kai žmogus žino ko nori, yra pasiruošęs pokyčiams ir prisiima atsakomybę už savo gyvenimą. Žinoma, seanso kokybė priklauso ir nuo regresologo, kuris išmano savo darbą. Tik mylintis žmogų specialistas gali būti pačiu geriausiu sielos vedliu nepaprastoje kelionėje į praeitį.

Jei skaitote šią informaciją, turbūt ne be priežasties ji Jus pasiekė. Registruokitės nemokamai konsultacijai ir sužinokite savo galimybes.

Atsiliepimai

Šis kursas atvėrė akis ir širdį atvirai pažiūrėti į save, suvokti, suprasti kur save stabdau, kokios vidinės kliūtys kai nepavyksta įgyvendinti tikslų.

Praktikos visos labai gilios ir transformuojančios. Motyvacijos medis, sielos koliažas, tikslų žemėlapis man labai efektyvus. Taikysiu tai ir savo tolimesniems tikslams pasiekti.

Laura Barkauskaitė
Emocijų paleidimo trenerė

Gera klausytis rytinių patarimų. Tai kaip gaivus oro gurkšnis. Dėkui šiandienos svečiui, už lengvumą pateikiant paprastas gyvenimo tiesas. Du kartus perklausiau video. Apmąsčiau tam tikras iškilusias emocijas, padėkojau ir paleidau.

Darbas su savimi, tai palengvinimas savo ir kitų gyvenimų. Keitiesi pats, keičiasi aplinkiniai. Dėkoju už šį kursą. Man, manau kaip ir visoms dalyvėms, suteikė įrankius išlaisvėti, pamilti save. 

Ramunė Armanavičienė
UAB Armara

Dalyvavau jau antrame Jolantos vedamoje „Energijos transformacija” saviugdos praktikoje. Buvo labai efektyu ir naudinga. Šioje praktikoje buvo labai įdomu sužinoti apie gyvenimo balanso ratą ir motyvacijos medį.

Dar buvo vertinga pasidaryti sielos koliažą. Ačiū Jolantai už dalinimasi žiniomis ir naudingas patirtis.

Aušra Raimonda Stankevičiūtė
MLM verslo partneris