fbpx
 • Negaiškite laiko ir nesinervinkite renkant dovanas. Turime Jums ypatingą pasiūlymą - dovanokite pokyčių valandą, kurios tikrai nepamirš ją gavęs žmogus. Jūsų dovana bus labai vertinga, nes suteiks pokytį visam gyvenimui. Dovanų kuponas koučingo sesijai yra geriausias pasirinkimas kai nežinai ką išrinkti dovanų artimam žmogui.
 • Gyvenimo žaidimas Lila

  60,00 
  Lila žaidimas, tai  įrankis suprasti savo gyvenimą ir pagrindinius jo dėsnius. Ši žaidimų lenta yra mūsų gyvenimas miniatiūroje. Žaisdami šį „žaidimą“ matome, ar einame teisingu keliu, ar kur nuklydome ir suprantame, kaip grįžti atgal. Tai atviras dialogas su savo Siela. Žaidimas Lila, tai lyg repeticija prieš "spektaklį", kuris vadinasi GYVENIMAS. Tau suteikiamas šansas pasimokinti ir išvengti klaidų, išmokti pasirinkti teisingai. Išsamiai apie Lila žaidimą skaitykite straipsnyje Kas yra žaidimas Lila Žaidžiama grupėje 4 - 6 žmonės. Esant pageidavimui galima užsakyti ir individualų žaidimą. Kaina derinama. Žaidimo data: Po registracijos susisiekiame aptarti tinkamą datą ir laiką. Žaidimo trukmė: 2 - 6 val. Žaidimo vieta: Visa Lietuva (pagal poreikį) Galima žaisti ir online. Prašau atsakyti į kelis klausimus, šioje anketoje. Tai žaidimui reikalingą informacija. Atvykstame į jūsų pageidaujamą vietą, kai surenkama ne mažesnė 5 žaidžiančiųjų grupė.      
 • Struktūrizuoto vandens gertuvė. Gaminamas vandenilio vanduo, kuris neutralizuoja laisvuosius radikalus ir padeda palaikyti aukštą energijos lygį. PIRKTI GAMINTOJO PARDUOTUVĖJE   
 • Koučingo sesija

  95,00 
  Sesijos trukmė 60 minučių.
 • Saviugdos kursas

  70,00 

Title

Go to Top