Supratimas kas yra saviugda yra kiekvienam aiškus, tačiau žmogus gali nugyventi visą gyvenimą taip ir nesupratęs kokia jo misija buvo šioje žemėje. Yra ir tokių, kuriems klausimas – kokia tavo misija, atrodo kaip kažkoks nesusipratimas. Kaip tai kokia misija, neretai atsakoma.

Iki šio laikmečio vyrams dažniausiai jų misija buvo pasodinti medį, pastatyti namą, užauginti sūnų. Moterų dažnai įvardinama misija būdavo būti mama, prižiūrėti vaikus, sukurti namuose jaukumą ir grožį. Dabar ekspansinio augimo laikais misija arba suvokiama gilesne prasme arba žmogus išvis negali jos įvardinti.

 

Tik užsiimantis saviugda žmogus žino savo misiją ir vertybes. Saviugda kai kam yra savaime suprantamas dalykas, ji tiesiog yra jo gyvenimo dalis ir žmogui nėra būtinybės garsiai pareikšti, jog dabar aš užsiimsiu saviugda.

 

Saviugda yra savęs pažinimas ir suvokimas kur aš esu, kas su manimi vyksta, kodėl aš patiriu tai, ką patiriu, kokios mano esminės užduotys gyvenime. Kai žmogus atsako į tokius ir panašius klausimus į jo gyvenimą ateina ramybė ir harmonija. Jis aiškiai žino koks jo tikslas ir kaip jo pasiekti. Tokiu atveju labai sunku jį išstumti iš jo kelio, nes jis turi tvirtas vertybes, kuriomis vadovaujasi, jis yra motyvuotas ir turi stiprią valią.

Visos šios savybės asmenyje pasireiškia ne užsirašius sąsiuvinyje, kad dabar būsiu toks ir elgsiuosi taip. Šios savybės tiesiog yra žmoguje, kai jis suderina tris sudedamąsias gyvenimo pilnatvės dalis, kurios veikia darnoje ir išvien. Šios dalys yra protas, širdis ir kūnas.

Nepavyks pasiekti pilnatvės gyvenime, jeigu jūsų protas prieštaraus širdies norams. Pavyzdžiui neturėsite visiškos sėkmės gyvenime, jeigu nenorėdami prieštarauti tėvų valiai įgijote teisininko specialybę, o jūsų siela trokšta tapyti. Tokiu atveju jums nelemta būti profesionalu nei vienoje iš šių sričių. Žinoma jūs atliksite gerai savo darbą, bet jis niekada nesuteiks jums aistros ir laimės.

Gyvenime reikia turėti drąsos išreikšti savo norus, drąsos pasipriešinti ir kai kuriais atvejais pasakyti tvirtą NE. Nuolankumas nėra vertybė, kai kalbama apie jūsų asmenybės misiją, apie jūsų tikrąjį pašaukimą.

 Ar man reikia užsiimti saviugda

Nuo neatmenamų laikų, kiekvienas kaimas turėdavo savo žiniuonį. Nebūtinai tai turėdavo būti žilas senelis su ilga barzda ar visų vaizduotėse gerai suvokiama ragana. Žiniuonio vaidmenyje būdavo paprasti kaimo žmonės, dažniausiai jie turėdavo išskirtinių gebėjimų, kuriuos paveldėdavo iš savo tėvų ir senelių. Taip išmintis keliaudavo iš kartos į kartą. Dažniausiai šie gyvenimo mokytojai, patarėjai turėdavo stipriai išvystytą intuiciją ir gebėjimą jausti kitą žmogų. Pas juos patarimo (dabar tai vadinama konsultacija) žmonės eidavo kai patys nerasdavo atsakymo į svarbius klausimus arba negebėdavo išspręsti iškilusios užduoties.

Dabar yra paprasčiau. Atsakymus į rūpimus klausimus galima rasti knygose, kursuose, seminaruose. Esame laikmetyje, kai informacija pasiekiama vienu mygtuko paspaudimu, tereikia panorėti ir sužinosi kaip gyvena žmonės kitose šalyse, kokia patirtimi jie dalinasi ir tam net nėra būtinybės mokėti užsienio kalbą. O tiems, kas nori tiksliai ir greitai verta pasinaudoti profesionalių koučerių pagalba. Koučingas yra šiulaikiškas ir pats efektyviausias būdas pažinti save ir suvokti ko ttūksta iki laimės.

Savo kelionės šioje žemėje pradžioje kiekvienas žmogus gauna tiek, kiek jam reikia. Augant asmenybei, auga ir poreikiai. Vėliau ateina laikas, kai poreikiai ima mažėti, bet ne todėl, kad taip suplanuota iš aukščiau, o todėl, kad žmogus aptingsta, užsidaro jam patogioje aplinkoje ir nesistengia turėti daugiau. Arba jis patiki, kad geras gyvenimas, gausa ir turtai ne jam. Tai netiesa. Žmogus gali turėti viską ko tik panorės. Kai? Jeigu nerandate  atsakymo savarankiškai galite ateiti į koučingo sesiją, kurios metu aš padėsiu išsivaduoti iš klaidingų įsitikinimų ir suvokti savo galimybes. Renkatės jūs. Galite dar bandyti, ieškoti atsakymų, tiesiog palaukti gal viskas kažkaip išsispręs savaime…..

Ar gali man pdėti koučingas

… kol kiti abejoja, delsia, nusivilia, jūs jau galite:

  • dirbti mėgstamą darbą
  • turėti kelis kartus didesnes pajamas nei dabar,
  • ne tik nusistatyti planus, bet ir juos įgyvendinti,
  • pasiekti savo idealią figūrą ir nepasiduoti bandant pusiaukelėje,
  • įgyvendinti net brangiausias svajones,
  • geriau suprasti žmones ir užmegzti puikius santykius,
  • realizuoti save ir padėti kitiems,

… jūs galite būti tuo, kuo visada svajojote.

Jau dabar  – pasitikėkite viskuo, ką atliekate su entuziazmu ir aistra. Kai atliekamai užduočiai jums nereikia ieškoti papildomos motyvacijos iš išorės, tai vadinama veikla iš pašaukimo. Jūs be abejonės esate laimingas žmogus, jei tai apie jus, apie jūsų darbą.

Jeigu negalite pasakyti, kad tai apie jus, mąstykite ir veikite naujai. Jūs viską galite, tiesa vienas iki tiesos eisite ilgiau, o eidami su treneriu išvengsite aplinkelių ir klaidų. Ar žinote kam sportininkui reikalingas treneris? Tikrai ne tam, kad parodytų kaip treniruotis. Treneris pirmiausiai reikalingas tam, kad įkvėptų, besąlygiškai tikėtų sportininku ir suteiktų žinojimo, kad jam pavyks laimėti.

Registruokitės pirmai nemokamai sesijai, kurios metu aš jums duosiu konkretų patikrintą metodą kaip padėti pačiam sau susivokti kas yra ne taip su jūsų pasirinkimais gyvenime.

Noriu registruotis į nemokamą koučingo sesiją