Pasikartojantys skaičiai, sutapimai, mistiški ženklai. Kokie yra slaptieji visatos ženklai ir kaip juos iššifruoti?

Jei tikite, kad Visata girdi visus ir tikrai galite ko nors paprašyti, tuomet galite manyti, kad ji gali atsiųsti mums ženklus, patarimus, kurie padės pasirinkti teisingą kelią ir pasiekti savo svajonę. Patinka tai ar ne, mes tiksliai nežinome. O jei šie ženklai tikrai egzistuoja? Kas jie yra ir kaip juos galime pastebėti?

Dažniausiai Visatos siunčiami ženklai yra labai praktiški, todėl nėra lengva juos atpažinti. Žmogui atrodo, kad tai būtinai turi būti kažkas ypatinga, paslaptingi skaičiai ar ženklai. Visata mums perduoda žinutę per kasdien ir dažnai pasikartojančius įvykius, ligas ar kitus atrodo nieko ypatingo nesakančius atsitikimus.

Visatos ženklai. Stabtelėkite minutėlei ir pabandykite atpažinti įvykius.

Jūs nuolatos vis kažką pametate, nerandate daiktų įprastose vietose. Tai sako apie tai, kad mes ne savo vietoje. Vertėtų susimąstyti ar tikrai esame ten, kur norime būti. Galbūt jau senokai ketinate pakeisti darbą ar gyvenamąją vietą.

Nors daug tvarkotės, aplink vis tiek nėra tvarkos. Kodėl? Jūs tempiate sunkią praeities naštą. Gyvenant praeities prisiminimuose ir savo energiją išliejate į praeitį. O jeigu energija nuteka į praeitį, tai jos nėra ateityje. Taip jūs esate pasmerktas tik egzistencijai.

Neapaiškinamai vienas po kito genda ir lūžta prietaisai, daiktai. Taip Visata duoda suprasti, kad patys blokuojame savo galimybes. Tikrai reikia atsisakyti tų šablonų ar stereotipų, kurie yra jūsų galvoje. Reikia atsiverti naujai patirčiai, įsileisti šviežio oro ir pakeisti aplinką.

Netikėtai jūs tapote nerangūs, kliūnate už kampų, paslystate lygioje vietoje. Sako apie tai, kad jūs per daug skubate, lenkiate savo laiką ir pasimetate tame skubėjime. Prarandate energiją ir taip galite praleisti tikrai kažką svarbaus. Vietoj to, kad klausyti intuicijos, jūs prarandate visatos dovanas, o jos čia pat.

Jūs nuolat vėluojate. Vėlavimas tapo jūsų įpročiu. Tai kalba apie tai, kad savo dėmesį koncentruojate arba į praeitį arba toli į ateitį. Ir nesate dabarties sraute. Buvimas dabartyje yra pats išmintingiausias poelgis, ką galite padaryti tuojau pat. Net ir pats nustebsite kaip sklandžiai pradeda klostytis reikalai ir sprendžiasi užduotys.

Viena po kitos jus ištinka ligos. Sako apie tai, kad per daug darbų ir atsakomybės užsikraunate, kad realizuojate kitų planus ir užduotis. Reikia permąstyti šią situaciją, įvesti tvarką ir harmoniją. Pradėti mylėti save. Jūsų gyvenime tikrai nėra pusiausvyros tarp darbo ir poilsio, arba tiesiog nemokate nurimti ir atsipalaiduoti. Jeigu sunku pačiam susitvarkyti su vidiniais įsitikinimais, galbūt laikas būtų kreiptis pagalbos į specialistą.

Neužtenka jėgų užbaigti pradėtus darbus. Kimbate į veiklą su entuziazmu, pilni idėjų, bet greitai nugęstate ir tai jau jums neįdomu. Gražinkite sau ramybę ir pažvelkite į save ir savo gyvenimą iš šalies, pajauskite kas jūsų viduje, kokį atsaką duoda neužbaigti darbai, ko jūs bijote? Galimai veikiate iš proto ir visai neklausote širdies.

Fiziškai nepavargstate, turite jėgų, tačiau jaučiate bejėgiškumą ir liūdesį. Atėjo laikas pagalvoti, kur nuteka jūsų energija. Tai gali būti toksiška aplinka, kuri ne tik jūsų nepalaiko, bet paima jūsų svajones, troškimus, siekius tobulėti. Tai gali būti praeities našta, kurią jau senai reikėjo paleisti. Galimai jūs pasirinkote ne tą profesiją. Niekada nėra vėlu užsiimti širdžiai mylima veikla.

Jūs patys galite suprasti Visatos ženklus ir informaciją, nepraleiskit jų, stenkitės išgirsti aukštesnių jėgų balsą. Kaip tai padaryti? Kuo dažniau būti dabartyje, negyventi praeities įvykių energija, nepuoselėti miglotų vilčių ateičiai.

Pasipriešinimas ir nelaimingi atsitikimai yra ne tik nemaloniausias Visatos ženklas, bet ir labiausiai nesuprantamas. Be to, šie du reiškiniai yra to paties proceso etapai. Pirmiausia atsiranda pasipriešinimas: atrodo, kad negali gauti to, ko nori ir viskas yra prieš tave. Tu stengiesi iš visų jėgų, bet viskas tik blogėja. Supykstate ir dar labiau stengiatės, bet iš Visatos pusės atrodo, kad užuot tiesiog atidarę duris jūs bandote galva pramušti sieną.

Užsispyrimas dažniausiai trukdo pamatyti tiesą. Pavyzdžiui, žmogus fantazuoja, kad nori būti turtingas ir užsispyręs lieja prakaitą, bet pinigų nedaugėja. Visata su tuo neturi nieko bendra. Ji gali pasiųsti sėkmingą verslo partnerį atostogaujančiam žmogui, leisti laimėti loterijoje ar visai atsitiktinai sėkmingai investuoti. Juk pinigai gali ateiti visai skirtingais keliais, bet ne, žmogus jų nemato.

Nelaimingi atsitikimai yra antrasis pasipriešinimo etapas. Tai savotiška kraštutinė priemonė, kuri siunčiama tiems, kurie negirdi ir nemato kitų ženklų. Kaip pavyzdyje su darbu. Jei žmogus nenustos būti užsispyręs, Visata gali labai greitai pasiųsti jam nelaimingą atsitikimą darbe ar kažkokį nervinį sukrėtimą, kad jis pagaliau sulėtintų tempą arba patektų ten, kur tikrai “galės pailsėti”. Čia svarbiausia suprasti, kad užsidarius vienoms durims visada atsidaro kitos, o mūsų užduotis yra tai laiku pamatyti, teisingai suprasti ir eiti ta kryptimi, kur mus veda Visata.

Visata pasirengusi mums padėti, nukreipti, perspėti. Atėjome gyventi ryškų, spalvotą ir pilnatvės gyvenimą. Nepamirškim to.