Naujųjų metų išvakarėse pravartu pasirūpinti ne tik šventimu, bet ir tinkamai palydėti besibaigiančius metus.

Metų pabaiga lyg ir priverčia mus stabtelėti, nustoti skubėti ir pažvelgti atgal. Atsigręžti atgal ir atsakyti sau į klausimą kokie buvo besibaigiantys metai. Kaip yra skirtingų žmonių, taip ir senųjų metų ritualai yra įvairūs. Vieni turi nusistovėjusias tradicijas gale metų peržvelgti nuveiktus darbus, pasiektus tikslus, kitiems tai atrodo bevertis veiksmas – analizuoti kokie besibaigiantys metai buvo. Viskam savas laikas. Ką daryti geriausiai žino jūsų širdis (siela). Klausykite jos, ji geriausiai žino ko jums reikia.

Pasitikite Naujuosius Metus išsilaisvinę ir laimė jus pati suras!

Tiems, kas ieško kaip tinkamai užbaigti metus, šiame straipsnyje rasite dešimt klausimų, kuriuos dar šiais metais reikia peržvelgti. Skirkite porą valandų dar iki naujųjų pabūti su savimi ir kai ką padaryti dėl to, kad į naujus metus žengtumėte be jums nereikalingo bagažo. Šie klausimai, tai hipnoterapijos mokyklos Albus, dėstytojos Albinos rekomenduojama praktika, kuri šimtams žmonių padėjo „sudėlioti į vietas“ asmeninius įsitikinimus apie įsivaizduojamą gyvenimą.

 

Pačiam gali būti sunku rasti tas vietas kur skauda, kurioms reikia pagalbos. Žmogus žino, kad reikia kažką daryti, reikia kažko imtis, tačiau nesupranta ko trūksta, kur reikalingi pokyčių. Kiekviena patirtis mums suteikiama tada, kai esame pasiruošę. Visata neduoda tų išbandymų, su kuriais mes negalime susitvarkyti.

 

Štai klausimai, kurie dar šiais metais padarys pokyti jūsų gyvenime.

 

  1. Ar man kyla kokių nors konfliktų/įtampos su kokiais nors žmonėmis? Kaip galiu tai harmoningai sutvarkyti ir užbaigti?

  1. Ar yra kokių nors pažadų, kurių neištesėjau savo artimiesiems, draugams ar klientams? Kaip galiu tai ištaisyti?

  1. Ar turiu neištesėtų pažadų pačiam/iai sau? Ką iš jų, galiu padaryti dar šiemet, jeigu negaliu, tai nuoširdžiai pripažinti ir atšaukti, galbūt pasakyti sau, kad pasikeitė planas ir to jau nedarysiu?

  1. Kokie procesai šiuo metu tempia mano energiją žemyn? Ar galiu juos išspręsti arba deleguoti kitiems?

  1. Kokie dalykai man teikia džiaugsmo? Kaip galėčiau juos daryti dažniau?

  1. Kokius savo kūno poreikius aš ignoruoju? Poilsis, treniruotės, gydymas, priežiūra, grožis? Kada duosiu sau tai?

  1. Su kuo noriu daugiau bendrauti? Su kuo noriu susipažinti?

  1. Dėl ko aš save kaltinu ar nuvertinu? Svarbu tai suprasti.

  1. Už ką esu nuoširdžiai sau dėkingas/a? Kokias pergales patyriau šiais metais?

  1. Ką galiu padaryti artimiausiomis dienomis, kad gruodžio 31-osios naktį pasakyčiau: „Aš tikrai savimi didžiuojuosi“?

 

Padarykite sau dovaną naujųjų metų išvakarėse, palepinkite save, pagaliau skirkite sau dėmesio. Nieko nėra svarbiau gyvenime už jus patį. Pradėkite pagaliau rūpintis savimi. Nusimeskite bereikalingą naštą nuo savo pečių, išmeskite iš savo galvos, širdies, namų viską, ko jums nereikės kitais metais. Palengvinkite sau gyvenimą ir pradėkite metus švarūs ne tik kūne, bet ir sieloje. Kaip sako dėstytoja Albina – atsikratykite nereikalingo bagažo ir laimė pati jus suras.