Atšventusi savo keturiasdešimtmetį Inga (vardas pakeistas) pirmą kartą nuoširdžiai suvokė, kad jau beveik pusę amžiaus nugyventa o atsakymo į klausimus – Kas aš? Kur aš einu? Kokia mano misija gyvenime? taip ir nėra. Sieloje tuštuma ir nežinojimas kas vyksta. Tuomet atėjo suvokimas, kad reikia ieškoti to, kas pakeis jai nepatinkančią tikrovę. Suprato, kad nori pažinti save, atrasti ryšį tarp asmenybės ir sielos. 

Ir pradėjo Inga lankyti visokius seminarus, kursus, mokėsi visko, gėrė į save žinias, visokias praktikas. Domėjosi viskuo, kas teikė nors mažiausią viltį, kad ras atsakymus į iki kaulų gelmės įsiskverbusius klausimus. Buvo visko, nuostabos, džiaugsmo ašarų, nevilties, noro pradingti ir labai daug chaoso galvoje ir širdyje.

„Atrodo turiu viską ko reikia normaliam žmogui, nuostabius vaikus, sveikatą, stogą virš galvos, turiu kuo apsirengti, ką pavalgyti, išsilavinimą, turiu draugų. Tik nerandu ramybės sieloje, nerandu savęs. Ir nežinau ką daryti, kaip gyventi. Mintys, kad nesu tuo, kas turėčiau būti manęs neapleidžia jau daug metų. Ką man daryti?“

Taip pasakojo Inga per pirmą mūsų susitikimą. Tai nebuvo įprasta koučingo sesija, tiksliau tai buvo išpažintis žmogaus, kuris nori pažinti save, kuris siekia suprasti daugiau apie gyvenimo tiesas ir ryšį su nematerialiu pasauliu. Leidau jai išsikalbėti, paleisti ilgai laikytas emocijas, išverkti liūdesį ir skausmą. Padėjau atsiverti ir pažvelgti į save iš šalies. 

Ingos gyvenimas pradėjo griūti jau aštuoniolikos metų, tuomet, kai ji išdavė save. Kai iš nežinojimo, klaidingo suvokimo apie „teisingą“ gyvenimą, ji pamynė savo vertybes, savo siekius. Ištekėdama už nemylimo vyro todėl, kad laukėsi, Inga pasirašė nuosprendį savo santuokai ir ilgiems gyvenimo metams transe. Taip ji apibūdino savo gyvenimą santuokoje. 

„Nežinau kas mane užhipnotizavo, visus tuos metus santuokoje aš nebuvau savimi. Gyvenau ne savo gyvenimą,“ – kalbėjo Inga.

Nesuprasdami ar nesistengdami suprasti visatoje veikiančių dėsnių, žmonės patys to net neįtardami rašo netinkamą savo ateities scenarijų. Ir jis nebūna toks, kokio galbūt norėtų. Sakau galbūt, nes dažnai mes nežinome ko norime, neturime aiškaus gyvenimo vaizdo. Kai kurie žmonės tiesiog plaukia pasroviui, teisindamiesi, kad toks jau jų likimas, kad negali nieko keisti, pasiekti, nes fortūna ne jų pusėje. Laimei taip nėra. Kiekvienas kuria savo gyvenimą pagal tai, kaip jis elgiasi, ką kalba, kaip mąsto.

| Kokios mūsų mintys šiandien, toks mūsų gyvenimas rytoj. 

Prisiimti atsakomybę už savo gyvenimą nėra lengva, tačiau įmanoma.

Po kelių koučingo sesijų Inga suprato, kad perskaitytos motyvacinės knygos, lankyti saviugdos kursai, asmeninio tobulėjimo praktikos stiprina savimotyvaciją ir kartu veda į dar gilesnę sumaištį. Ji nesuprato kaip visa tai pritaikyti sau. Chaosas prasideda nuo nežinojimo ką daryti. 

Mes radome atsakymus į klausimus. Asmeninė koučingo sesija, kai vedamas specialisto žmogus pats randa atsakymus į rūpimus klausimus, yra vienas iš efektyviausių būdų susivokti ir keistis. Kas dar nuostabiau, tuo pačiu keičiasi ir aplinka. Vienas iš svarbesnių darbų einant savęs pažinimo keliu yra paleisti praeitį, atsilaisvinti nuo praeities emocijos. 

| Praeities prisiminimai, nekuria naujos patirties ir riboja galimybes. 

Gyvename dėkingame laike, galime pažinti tai kas nepažinta, mokytis iš tų, kurie per asmeninę praktiką pasiekė rezultatų einant savo gyvenimo keliu. Žmogus saugiausiai jaučiasi būdamas namuose, todėl ir priimti pokyčius jam lengviausia būnant savoje erdvėje. Nuotolinis bendravimas turi savų privalumų.

Kodėl dalinuosi šia istorija?

Sutinku daug žmonių, kuriems sunku patiems susigaudyti kas padeda ir kas trukdo gyventi taip, kaip norisi. Kartais jie net nežino ko nori ir kur eina. Tai nei gerai, nei blogai. Gerai tai, kad žmogus ieško pagalbos, nori keistis, nori gyventi laimingas, nes tokia ir yra pirminė kiekvienos asmenybės priedermė. Gyvenimo džiaugsmą ir viską ko reikia pilnatvei – štai ką gauname ateidami į šį pasaulį. Realybė tokia, kad ne visada taip nutinka. Kodėl? Atsakymas visada yra, tereikia panorėti jį sužinoti. 

Esu sertifikuota koučerė, Akasha ir Reiki saviugdos metodų praktikė, Enneagrama meistrė. Padedu žmonėms spręsti įvairias problemas per asmeninio tobulėjimo ir dvasinio augimo praktikas. Savęs pažinimo ir pokyčių praktikas taikau tik pati išbandžiusi ir įvertinusi kas gali žmogui padėti kurti trokštamą svajonių gyvenimą. 

Kiekvienas žmogus informaciją priima tik perleidęs per asmeninius filtrus, kurie formuojasi ne vienerius metus. Ir į situacijas kiekvienas reaguoja iš savo vidinio pasaulio suvokimo. Saviugdos praktikos, asmeninės koučingo sesijos padeda atrasti ir įtvirtinti reikalingus įgūdžius, padeda kurti aplinką, kurioje jaučiamės saugiai ir užtikrintai. 

Esu parengusi 12 dienų asmeninio tobulėjimo praktiką online, kuri vyks jau Liepos mėnesį. Plačiau apie praktiką skaitykite čia . Registracija vyksta iki Liepos 10 dienos.

Naudos, kurias gausite dalyvaujant asmeninio tobulėjimo praktikoje:

  • Pažinsite savo vidinio pasaulio žemėlapį;
  • Suprasite dėkingumo galią, išmoksite ja naudotis;
  • Kasdienėje veikloje pastebėsite svarbius ženklus;
  • Sužinosite kas yra asmeninė etika ir kaip ja naudotis;
  • Rasite atsakymus kodėl nepavyksta pasiekti tikslų;
  • Suprasite kokia yra minties galia;
  • Sužinosite kaip asmeninis balansas įtakoja rezultatus.
  • Gausite praktinių įrankių, kuriuos savarankiškai galėsite taikyti jums tinkamu metu.

Kviečiu registruotis į 12 dienų aktyvią praktiką, rezervuokite savo kalendoriuje laiką, kuris bus skirtas naujų įgūdžių, gebėjimų pažinimui ir formavimui.